55. משיכה- פושינג גרביטי ויקום פשוט

7 תגובות על 55. משיכה- פושינג גרביטי ויקום פשוט

 1. מאת מנשה‏:

  אני לא משמיץ. חס וחלילה. השם ישמור אני שם לך מראה בפנים. אם אתה אומר שיש לך צרות מהפושינג מה אני צריך להבין מזה? שהתאוריה שלך בעייתית אם לנקוט לשון המעטה. באותה מידה שאתה טוען לקיומם של חלקיקי פושינג, אני יכול לטעון שישנם חלקיקי אלקטרון זעיר. מה ההבדל? אתה אפילו לא טורח לתת הסבר מינימלי על אפיוניו של החלקיק. אני הקורא או כל קורא אחר לא צריכים לנחש. חובת ההסבר היא עליך. לא תעשה זאת קח את התאוריה ושים אותה עם כל הכבוד הראוי לפח האשפה.

 2. מנשה
  אתה ממציא אלקטרון זעיר וזורק את האשמה עלי. שחרר אותי בבקשה מהמיניקטרון, מספיק לי הצרות מהפושינג.
  צר לי מנשה שאתה לא רואה יסודות בתיאורייה, אני שמתי אותן שם עם אפשרות להפרחתן כנידרש, במקום לתקוף ולהשמיץ, נסה להפריךאת התיאוריה. יום טוב מנשה

 3. מאת מנשה‏:

  האם המידות הכה זעירות של החלקיק הזה מקנות לו את התכונות הייחודיות שאתה עומד עליהן ואם כך גם לאלקטרון הזעיר זעיר גם כן ייחודיות. בקיצור בנית לתפארת תיאוריה באוויר מלאה בנוסחאות מכאן ועד להודעה חדשה אסף צדק בקביעתו הקטגורית גיבוב של שטויות ואתה ברוב תמימותך מנסה למצוא טיעונים מתחת לאדמה כדי להצדיק את המגדל שבנית בעמל כפיים, אבל זה מגדל שאין לו יסודות.

 4. מאת מנשה‏:

  זה כנוו שתאמר שיש אלקטרון ויש אלקטרון יותר קטן? זה נראה לך סביר? אולי תראה לקוראים כמה חלקיקי פושינג גרביטי שווים נייטרינו אחד?

 5. מאת סבדרמיש יהוה‏:

  מנשה
  חלקיקיי הפושינג גרביטי הם כמו חלקיקיי הניטרינו אבל הרבה יותר קטנים. גודלם המשוער הוא בסדר גודל של עשר בחזקת מינוס 40 ק"ג. ונכון שיהיה קשה לגלות אותם ונכון גם שאולי היקום הפשוט והם לא קיימים. נתתי כל מיני אפשרויות להפרכה והעתיד יראה מי צודק.
  שבת שלום
  יהודה

 6. מאת מנשה‏:

  חלקיקי הניטרינו ו הם חסר מטען, חודרים את כדור הארץ גם כן, אז מה ההבדל בינם לבין חלקיקי הפושינג גרביטי?המצאת חלקיקים שאינם יותר מפאטאה מורגנה.שום מאיץ חלקיקים לא יכול לגלות מה שהוא שלא קיים.

 7. מאת מנשה‏:

  חלקיקי הנייורינו הם חסר מטען, חודרים את כדור הארץ גם כן, אז מה ההבדל בינם לבין חלקיקי הפושניג גרביטי?המצאת חלקיקים שאינם יותר מפאטאה מורגנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *